Apie mus

UAB „Midama“

UAB „Midama“ savo veiklą pradėjo dar 1998-taisiais metais ir pamažu įsiliejo į kalvystės rinką.

Iš kitų gamintojų išsiskiriame unikaliu požiūriu į kalvystės meną. Tai – daug daugiau nei vien metalo ir ugnies sąjunga, mūsų darbai yra materializuotos klientų vizijos, nuo įmantrių baldų iki kasdienių įrankių. UAB „Midama“ specializuojasi kalviškų vartų, vartelių, tvorų, vidaus bei lauko turėklų, balkonų turėklų -imitacijų gamyboje. Mielai pagaminsime ir dekoratyvinius baldus, groteles Jūsų židiniui, grotas langams bei durims, visada esame pasiryžę įvykdyti ir individualius užsakymus. Galbūt seniai svajojate apie tvirtą ir ilgaamžę kepsninę? Su mūsų pagalba, nereikės sukti galvos, kuris produktas prekybos centro lentynoje tarnaus ilgiau, specialiai Jums pagaminti kalviški dirbiniai garantuos ramų ir saugų laiką.

Klientui pageidaujant atliekame ir suvirinimo darbus.
Kas tai bebūtų – laiptai, stogeliai ar baldai, garantuojame kokybišką produkciją, individualų požiūrį į kiekvieną užsakymą, na o geriausia UAB „Midama“ vizitinė kortelė – jau atlikti darbai.

Iš savo komandos reikalaujame ypatingo kruopštumo, puoselėjame tobulėjimą. Siekdami užtikrintos kokybės, gamybai naudojame tik patikrintas ir aukštus standartus atitinkančias medžiagas bei inovatyviausias technologijas. Ne tik atsižvelgiame į kliento pageidavimus – vertiname brangų kiekvieno laiką, tad darbus atliekame visada sutartu laiku.

Kruopščiai pagaminti, unikalūs dirbiniai gali paversti Jūsų aplinką dar jaukesne. Suteikite mums galimybę paversti Jūsų vizijas tikrove!

Metaline tvora su vartais ir auksinem detalem 2 Midama
Tvoros/Vartai
Metaliniai lauko sviestuvai Midama
Kiemo aksesuarai
Iprasti metaliniai laiptai Midama
Laiptai

Mūsų partneriai

Laiptai į dangų logo
Laiptai į dangų
Frezija sodo centras logo
Frezija
Lytagra logo
Lytagra

Susisiekite su mumis šiandien!