Pavėsinės

Metalinės pavėsinės

Metalinės pavėsinės – vienas populiariausių gaminių tarp UAB „Midama“ produktų. Ne nuostabu – juk visada mieliau renkamės laisvalaikį leisti gryname ore, nei namuose. Tačiau mūsų siūlomos pavėsinės nėra vien tik užuovėja, ar puiki vieta pabūti kartu su artimaisiais, o gal pasidžiaugti vienatve.

Metalinės pavėsinės iš „Midamos“ yra unikalūs kalvystės meno kūriniai, papuošiantys galinį kiemą ar sodybos teritoriją. Kažką galbūt išgąsdins metalo šaltumas, tačiau jo visai nereikia bijoti – kruopščiai suplanuotos konstrukcijos papuoštos išskirtiniais ornamentais bei raižiniais, kiekviena detalė išbaigta siekiant tobulumo, o kiekvienas gaminys kuriame sudėta tiek daug pastangų į namus atneša ir šilumą. Tokia pavėsinė Jūsų kiemui suteiks ir subtilaus prabangos atspalvio. Tiesa pompastikos čia nerasite – metalas pasižymi universalumu, tad tik papildys bet kokio stiliaus namą. Galbūt, Jūsų kiemą puošia ir metalinė tvora, ar kitos detalės? Visada malonu, kai statiniai ir aksesuarai sukuria darnią harmoniją aplinkoje, o naują pavėsinę pritaikyti prie bendros stilistikos visai nesunku.

Siūlome įvairias, skirtingų tipų pavėsines. Tai gali būti vieta pasisėdėjimui kiemo centre, arba gudriai prisišliejusi buveinė namo pašonėje. Galite rinktis visai atvirą metalinę pavėsinę, tiksiančią saulėtai dienai, arba pridengti sienomis norimas puses.

Ypač dažnai pasitaiko pageidavimų pavėsine pridengti įėjimą į namus. Juk visada smagu, pliaupiant lietui saugiai pasislėpti, kol ieškote raktų ar laukti kol namiškiai pagaliau atvers duris. Tokiu atveju dažniausiai taikomas tik pridengto stogo modelis, arba pasirenkama iš dalies pridengti šonines sienas. Vizija priklauso Jums, o mums lieka kaip įmanoma tiksliau ją įgyvendinti.

Garantuojame kokybišką ir laiku atliktą darbą, atsižvelgiant į individualius Jūsų poreikius – mūsų pagrindinis tikslas padėti sukurti jaukią ir išskirtinę aplinką, kuria galėtumėte džiaugtis daugelį metų. Visi gaminiai kaldinami naudojant kokybiškas medžiagas ir modernias technologijas, žinoma, nepamirštant pagrindinio ingrediento – meilės darbui ir kiekvienam kūriniui. Bendradarbiavimas su užsakovu taip pat labai svarbi kokybiško rezultato sudedamoji dalis.

Žemiau galite peržiūrėti UAB „Midama“ darbų pavyzdžių galeriją. Mielai priimame ir individualius užsakymus. Susisiekti su mumis galite nurodytais kontaktais.