Baldai

Metaliniai baldai

UAB „Midama“ kalvystės dirbiniai gali būti tokie artimi ir praktiški, kad be jų neįsivaizduosite savo gyvenimo. o ypač, kai kalbame apie baldus.

Metaliniai baldai – tai išskirtinis pasirinkimas, norintiems sukurti ilgaamžę, unikalią aplinką. Dažniausiai metalinius baldus naudojama lauke, įvairioms pavėsinėms, verandoms apstatyti. Toks sprendimas natūralus ir protingas – prisiminkite, kad metalinės konstrukcijos kur kas tvirtesnės ir labiau atsparios aplinkos poveikiui.

Vis dažniau sulaukiame ir viešojo maitinimo įstaigų užsakymų sukurti visą interjero apstatymą. Toks sprendimas gana netradicinis, tačiau pasirinkus metalo baldus, pavyzdžiui, su medžio dekoracija, galima lengvai pritaikyti patalpose esančius laiptus, turėklus, židinio įrankius, kitus aksesuarus, taip sukuriant tobulą harmoniją, jaukumą, taip vertinamą lankytojų.

Išties, metalo baldai yra tarsi praktiškas meno kūrinys. Savo aplinką papuošę įspūdingomis ornamentų variacijomis,  galėsite džiaugtis kasdien daugybę metų, leisti laiką kartu su sau artimais žmonėmis šiltais vakarais.

Galite rinktis iš daugybės skirtingų baldų ir jų stilių. Galbūt norite pasisėdėjimams sukurti keletą nedidelių kėdžių, o gal labiau priimtinesnis standartinis suolas su atlošu? Nors dažniausiai baldai gaminami su medienos pagrindu sėdėti, atsiremti, stalo paviršiui bei detalėmis, vienas išskirtinių sprendimų paviršiams naudoti tik metalą. Tokiais atvejais kėdės ar suolai būna tankaus metalinio tinklo struktūros, o stalo paviršiui pasirenkamas stiklas, kurio pagalba galima patogiai valgyti ar gerti ir tuo pačiu grožėtis metalo ornamentu.

Visas kalvystės amato teigiamas puses galima pamatyti, jau užsakant produktą, kai beveik kiekviena užsakovo fantazija gali būti išpildyta smulkmeniškai. Mielai dalinamės savo ilgamete patirtimi, siūlydami originalius sprendimus ir juos realizuodami kokybiškų medžiagų ir kruopštaus darbo pagalba. Baldus lengvai pritaikysime prie aplinkos detalių,  patalpos stiliaus ar kiemo išvaizdos.

Norėtumėte puikios vietos leisti laisvalaikį gryname ore, tačiau viskas, ką matote pro langą yra tuščias kiemas? Galite drąsiai patikėti savo jaukumo oazės sukūrimą mūsų komandai. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius pagaminsime unikalius baldus, jei pageidausite, kitus aksesuarus ir įrankius, o viską vainikuos metalinė pasirinkto stiliaus pavėsinė.

Šiltiems orams ruoštis nebūna per anksti ar per vėlu, susisiekite su mumis jau šiandien!