Varstoma

Varstomi kiemo vartai

Varstomi kiemo vartai yra tradicinis sprendimas įrenginėjant vartų sistemas savo namams ar kitos paskirties teritorijoms. Tokio tipo sistemas dažniausiai renkasi tie, kurie nori įmontuoti automatiką į jau esančius vartus, taip pat vyrauja tarp klasikinio stiliaus vartų.

Prieš pasirinkdami varstomus arba, tiesiog, atveriamus vartus, atsižvelkite į tai, koks yra Jūsų kiemo išplanavimas. Atsidarant automatiniams vartams, bus reikalinga erdvė, kuri nuo jų skirs automobilį, todėl ypač mažam kiemui varstomi vartai, veikiausiai, būtų nevykęs sprendimas.

Atveriamos sistemos yra geras pasirinkimas dėl keleto priežasčių: jas galima pritaikyti ne tik dideliems vartams, bet ir praėjimui skirtoms durelėms/varteliams. Šio tipo vartai gali būti vienos arba dviejų dalių, idealiai tinka įvairios paskirties sodybų įvažiavimams, dideliam kiemui. Varstomi kiemo vartai pasižymi tvirtumu, tarnauja daugelį metų, turi įmontuotus reguliuojamus vyrius. Patikimos tiek atidarymo, tiek uždarymo metu, sistemos reaguoja į bet kokias kliūtis, sustabdydamos vartus ir apsaugodamos Jūsų turtą.

Automatikos sistemos, pristatomos UAB „Midama“, yra gaminamos tik rinkos lyderių, todėl kokybę garantuojame. Varstomų kiemo vartų sklandus veikimas priklauso ir nuo profesionalaus pavaros įrengimo, kurį garantuos kvalifikuota mūsų komanda.