Stumdoma

Stumdomi kiemo vartai

Kiemo vartai privalo būti ne tik gražūs, kokybiškai pagaminti, bet ir patogūs naudoti. Juk taip nesinori parvažiavus namo po sunkios darbo dienos, kartoti tos monotoniškos kelionės: išlipti iš automobilio, atsidaryti vartus, įvaryti transporto priemonę į kiemo vidų, tada grįžti uždaryti vartų. Lažinamės, kad vien skaitant šią eilutę apėmė noras žiovauti?

Tam, kad palengvinti Jūsų kasdienybę, mes siūlome išbandyti skirtingas automatines vartų sistemas.

Stumdomi kiemo vartai, taip pat vadinami slenkančiomis sistemomis yra ypač patogus pasirinkimas, norintiems sutaupyti vietos, ar ieškantiems minimalistinių sprendimų. Tokio tipo vartų veikimo principas – vartai automatiškai nustumiami palei tvorą kairėn arba dešinėn.
Dar vienas slenkančių vartų privalumas tas, kad juos įrengiant nereikalingas apatinis bėgis, taip išvengiama kliūties pravažiuojant, taip pat, automobilį galima statyti labai arti vartų, nes jiems atsidarant nereikalinga papildoma erdvė. Labai patogu stumdomus vartus naudoti šaltojo sezono metu – kai keliai apsnigti, tam kad atidarytumėte vartus nukasti įvažiavimo tiesiog nereikės. Šio tipo vartai pasižymi ilgaamžiškumu ir aukšta kokybe.

Slenkančių arba stumdomų vartų automatikos sistemą sudaro elektromechaninė pavara su valdymo bloku bei antena; švyturėlis, reikalingi foto elementai, taip pat du nuotolinio valdymo pulteliai (keturių kanalų).